Stránky so športovými stávkami s najlepšími kurzami

Ak sa rozhodnete, že chcete začať uzatvárať športové stávky, mali by ste vedieť hneď niekoľko dôležitých vecí. Medzi ne okrem iných patrí aj to, ktorú online stávkovú kanceláriu si pre svoje hranie vybrať. Tento výber by mal závisieť na viacerých faktoroch a jedným z nich je určite aj to, aké kurzy vám daný online operátor na svojich webových stránkach dokáže ponúknuť.


Na našom trhu v súčasnej dobe pôsobí hneď viacero zaujímavých online stávkových kancelárií, ktoré svojim hráčom ponúkajú široké možnosti ako v oblasti športových stávok, tak aj v mnohých iných. Ako si teda nájsť operátora, ktorý bude práve pre vás ten najvhodnejší?

Ako sme už zmienili, do výberu správnej stávkovej kancelárie vstupuje viacero faktorov. Tým najdôležitejším z nich by určite mala byť bezpečnosť, ktorú vám daný operátor dokáže ponúknuť. Treba si totiž uvedomiť, že do jeho „rúk“ vkladáte svoje citlivé údaje a tiež aj finančné prostriedky, a tak by ste si mali byť istí tým, že vám dokáže poskytnúť bezpečné prostredie pre vaše hranie.

Ďalším z viacerých dôležitých faktorov pri výbere online stávkovej kancelárie je aj to, aké kurzy vám na svojich webových stránkach ponúka. Ako sú teda na tom slovenské stávkové kancelárie práve v tejto oblasti?

športové stávky

Aké kurzy u nás môžete nájsť?

Na našom trhu pôsobí niekoľko online stávkových kancelárií, ktoré môžeme zaradiť do kategórie tých najlepších. V nasledujúcej časti si rozoberieme, aká je ich ponuka kurzov:

  • SYNOT TIP – online stávková kancelária SYNOT TIP patrí medzi to najlepšie, čo možno na slovenskom trhu s online stávkami nájsť. Tento operátor vám ponúka skutočne veľmi širokú kurzovú ponuku a uzatvárať stávky tu môžete na veľmi veľké množstvo športov. Nájdete tu samozrejme tie najpopulárnejšie športy, ako napríklad futbal, ľadový hokej, basketbal či tenis, no nechýba tu aj mnoho ďalších športov. Ponuka je skvelá aj v rámci konkrétnych športov, napríklad futbal vám ponúka možnosť vsadiť si na tie najkvalitnejšie a najobľúbenejšie národné ligy, ako je trebárs nemecká Bundesliga, španielska La Liga, anglická Premier League či talianska Serie A. Na svoje si však prídu aj milovníci slovenského futbalu, ktorí si tu môžu vsadiť na zápasy najvyššej slovenskej futbalovej ligy pod názvom Fortuna liga. Široká ponuka je však dostupná aj v rámci iných športov a to nielen tých najpopulárnejších. Kurzy ako také sú tu tiež pomerne výhodné a tak je SYNOT TIP skvelým miestom, ak chcete uzatvárať športové stávky na rôzne športy a rôzne ligy či športové udalosti.
  • Tipsport – na webových stránkach online stávkovej kancelárie Tipsport môžete taktiež nájsť veľmi širokú kurzovú ponuku. Vybrať si tu máte možnosť z množstva dostupných športov, na ktoré si môžete vsadiť. Okrem tých najpopulárnejších, ako sú futbal, ľadový hokej či tenis, si môžete vsadiť aj na zápasy či závody v rámci mnohých ďalších športov a to aj tých, ktoré nepatria medzi tie úplne najvyhľadávanejšie. V kurzovej ponuke stávkovej kancelárie Tipsport nájdete aj mnoho národných líg, turnajov či závodov, napríklad v rámci futbalu môžete využiť stávky na v podstate všetky popredné svetové a najmä európske ligy. Široká ponuka kurzových stávok je vám však k dispozícii aj v rámci iných športov, ak patríte napríklad k milovníkom tenisu, nájdete tu mnoho turnajov zo série ATP aj WTA a tiež aj Grand-Slamové turnaje. Kurzy sú tu taktiež veľmi výhodné a Tipsport je teda určite dobrou voľbou, nech chcete uzatvárať stávky na v podstate akýkoľvek šport.
  • iFortuna – online stávková kancelária iFortuna patri medzi lídrov v oblasti online hazardu, ktorí na našom trhu pôsobia. Svoje služby poskytuje slovenským hráčom už veľmi dlhú dobu a dokázala si vytvoriť skutočne dobré meno. Na svojich webových stránkach ponúka hráčom skvelú ponuku kurzových stávok. Keď si otvoríte stránky tohto online operátora, zistíte, že tu na vás čaká veľmi široká škála dostupných športov, na ktoré si môžete vsadiť. Nesmú tu samozrejme chýbať svetovo najpopulárnejšie športy ako futbal, basketbal či tenis, no na svoje si tu prídu aj milovníci športov z kategórie o niečo menej populárnych. Aj v rámci stávok na konkrétne športy je ponuka veľmi dobrá, k dispozícii máte množstvo národných líg, turnajov, atď. Napríklad v rámci futbalu či ľadového hokeja si môžete vsadiť v podstate na takmer každú významnú národnú ligu, vo futbale sa to týka samozrejme najmä Európy. Na svoje si však prídu aj milovníci slovenského športu, keďže iFortuna vám ponúka širokú škálu kurzových stávok práve na slovenské aj české súťaže.
  • bet365 – online stávková kancelária bet365 patrí medzi svetových lídrov v oblasti online stávok a je vyhľadávaným miestom medzi hráčmi v podstate zo všetkých kútov sveta. Tak dobré meno však bet365 nemá náhodou, ponuka kurzových stávok a mnohých ďalších vecí je na webových stránkach tejto stávkovej kancelárie skutočne veľmi kvalitná. Vsadiť si tu máte možnosť na širokú škálu dostupných športov, medzi ktorými samozrejme nesmú chýbať tie všeobecne najpopulárnejšie ako napríklad futbal, ľadový hokej, basketbal či tenis. Napríklad v rámci futbalu sa môžete tešiť na to, že si máte možnosť vsadiť na veľmi veľké množstvo národných líg. Samozrejme tu nájdete tie najkvalitnejšie a najpopulárnejšie z nich, ako sú napríklad španielska La Liga, anglická Premier League, nemecká Bundesliga či francúzska Ligue 1, no stávky môžete uzatvárať aj na mnoho ďalších líg, ktoré sa u nás netešia až tak veľkej popularite. Kurzová ponuka je skvelá aj v rámci iných športov, ktorých tu nájdete veľmi veľa. Aj samotné kurzy, ktoré vám bet365 ponúka, patria k tým najvýhodnejším, aké máte možnosť na trhu nájsť.
  • bwin – aj pre online stávkovú kanceláriu bwin platí, že patrí do absolútnej špičky vo svete online hazardu a skvelú povesť a veľké množstvo fanúšikov má v podstate po celom svete. Na webových stránkach online stávkovej kancelárie bwin na vás čaká skutočne skvelá kurzová ponuka. Samozrejme tu nesmie chýbať mnoho športov, ktoré patria k tým najpopulárnejším vôbec, no vsadiť si môžete aj na také, ktoré sa tešia o niečo menšej popularite. Aj v rámci konkrétnych športov na vás čaká množstvo možností, nájdete tu tie najlepšie národné ligy, turnaje či závody, no tiež aj mnoho ďalšieho. Najširšia kurzová ponuka je samozrejme v rámci tých najobľúbenejších športov, ako je napríklad futbal, basketbal, tenis či hádzaná, no mnoho možností vám ponúkajú v podstate všetky dostupné športy. Kurzy, ktoré v stávkovej kancelárii bwin nájdete, sú skutočne veľmi výhodné a patria k najlepším, aké možno nájsť.
Bwin – aj pre online stávkovú kanceláriu

  • DOXXbet – ak sa rozhodnete, že si chcete vyskúšať uzatváranie športových stávok na webových stránkach online stávkovej kancelárie DOXXbet, čaká tu na vás pomerne slušná kurzová ponuka. Samozrejmosťou je, že tu máte veľmi široký výber kurzových stávok v rámci tých najobľúbenejších športov, ako je napríklad futbal, basketbal, hádzaná, tenis či ľadový hokej, no kvalitné stávkové možnosti vám prinášajú aj mnohé iné športy. Vzhľadom na to, že DOXXbet svoje služby poskytuje slovenským hráčom už mnoho rokov, v jeho ponuke nájdete aj mnoho stávok na slovenské ligy či turnaje. Čo sa týka samotných kurzov, DOXXbet je na tom taktiež pomerne dobre a na stránkach tohto operátora môžete nájsť jedny z najlepších kurzov na trhu.
  • Niké – aj online stávková kancelária Niké patrí medzi to najlepšie, čo vám slovenský trh s online hazardnom v dnešnej dobe ponúka. Vybrať si tu máte možnosť z veľmi veľkého množstva športov a kurzová ponuka je tu pomerne kvalitná. Vsadiť si môžete samozrejme na športy ako futbal či ľadový hokej, no tiež aj na také, ktoré sa v úrovni svojej popularity nemôžu takýmto športom vyrovnať. Skvelé je, že Niké vám ponúka pomerne široké zastúpenie slovenských líg či turnajov, čo však asi nikoho neprekvapí, keďže je tento online operátor na Slovensku doma. Čo sa týka samotných kurzov, Niké vám ponúka výhodné kurzy, ktoré môžeme zaradiť medzi to lepšie, čo vám náš trh v oblasti online športových stávok ponúka.

Nájdite si to najlepšie pre seba

Vyššie sme si rozobrali kurzy a kurzovú ponuku tých najlepších online stávkových kancelárií, ktoré v súčasnej dobe pôsobia na našom trhu. V podstate všetky z nich vám ponúkajú širokú kurzovú ponuku a pomerne výhodné kurzy, a tak je iba na vás, ktorej z nich dáte pri svojom uzatváraní stávok prednosť.