Čo je to live stávkovanie a ako naň?

Live stávky sú dnes súčasťou ponuky snáď každej online stávkovej kancelárie, ktorá chce byť na tomto trhu úspešná. Čo to teda tie live stávky vlastne sú a ako ich môžete uzatvárať?


V prvom rade je potrebné povedať, že live stávky sú vlastne typ stávok, ktorý môžete uzatvárať na udalosti, ktoré v danom čase práve prebiehajú. Stávku teda uzatvárate v podstate v rámci času trvania tohto zápasu či závodu. Live stávky sa medzi hráčmi tešia pomerne veľkej obľube a určite sa niet čomu čudovať. Prinášajú vám totiž trochu iný typ zábavy a adrenalínu, ako je to u klasických stávok. Ak teda chcete uzatvoriť live stávku, ako to prebieha?

Uzatváranie live stávok

Uzatvorenie live stávky je skutočne veľmi jednoduché a v podstate ničím sa nelíši od uzatvárania klasickej stávky. Stačí teda, ak v rámci webovej stránky danej online stávkovej kancelárie navštívite online sekciu live stávok , vyberiete si šport, na ktorý si chcete vsadiť a následne aj konkrétny zápas. Potom si zvoľte stávkovú príležitosť a následne stačí len zvoliť sumu, ktorú chcete do danej stávky investovať.

Uzatvorenie stávky je teda skutočne veľmi jednoduché a veľmi podobné ako ktorákoľvek iná športová stávka.

Uzatváranie live stávok

Live prenosy športových stretnutí

Dôležitou súčasťou sekcie live stávok sú dnes už aj live prenosy zápasov. Síce ich nenájdete v ponuke úplne každej online stávkovej kancelárie, no väčšina kvalitných operátorov vám túto možnosť dáva. Live prenosy sú skvelým spôsobom, ako si vychutnať svoje live stávky ešte viac. Ak si totiž vsadíte na daný zápas, určite vás poteší, ak ho budete mať možnosť sledovať v priamom prenose.

Ak vás uzatváranie live stávok zaujíma, určite budete chcieť vedieť aj to, kde máte možnosť live stávky nájsť. Nižšie vám ponúkame zoznam online stávkových kancelárií, ktoré pôsobia na našom trhu a ponúkajú vám možnosť využiť práve sekciu live stávok:

  • Tipsport – na webových stránkach online stávkovej kancelárie Tipsport si slovenskí hráči majú možnosť tipnúť na športové zápasy už dlhé roky. Tento operátor patrí medzi to najlepšie, čo na našom trhu s online hazardom môžete nájsť a Tipsport vám samozrejme ponúka aj možnosť využiť sekciu live stávok. Ak túto sekciu na webových stránkach stávkovej kancelárie navštívite, privíta vás skutočne široká škála dostupných zápasov či závodov, na ktoré si máte možnosť vsadiť. Nájdete tu mnoho športov, najväčšie zastúpenie tu samozrejme majú tie najpopulárnejšie z nich, ako je napríklad futbal, basketbal, ľadový hokej či tenis. Záleží to však aj na tom, v akom čase sekciu live stávok navštívite, ktoré zápasy a ligy sa práve vtedy odohrávajú. Vsadiť si môžete napríklad aj na e-športy, čo je naozaj skvelé. Online stávková kancelária Tipsport vám však ponúka aj možnosť sledovať live prenosy zápasov, na ktoré si môžete v sekcii live stávok vsadiť. Tieto prenosy sú však obmedzené, pozrieť si nemôžete všetky stretnutia a aby ste mali možnosť live prenosy využiť, musíte mať na webových stránkach operátora Tipsport aktívny hráčsky účet.

  • SYNOT TIP – online stávková kancelária SYNOT TIP na našom trhu s online hazardom taktiež pôsobí už veľmi dlhú dobu a hráčom ponúka veľmi široké stávkové možnosti, čo platí aj práve pre sekciu live stávok. Keď túto sekciu navštívite, privíta vás veľmi široká ponuka dostupných stávkových možností. Vsadiť si tu môžete na veľké množstvo športov a nájdete tu aj mnoho konkrétnych stávkových príležitostí. Medzi športy, ktoré majú v rámci live stávok najväčšie zastúpenie, samozrejme patria športy ako napríklad futbal, tenis či ľadový hokej, no live stávky máte možnosť uzatvárať napríklad aj na mnoho ďalších športov. To, aké športy tu nájdete, však samozrejme záleží aj na tom, ktoré ligy či turnaje v danej dobe prebiehajú. V rámci sekcie live stávok v online stávkovej kancelárii SYNOT TIP máte tiež možnosť využiť aj live prenosy zápasov, no samozrejme je potrebné povedať, že sa jedná iba o vybrané zápasy a nie o všetky, ktoré v live sekcii môžete nájsť.
Synop Tip

  • DOXXbet – online stávková kancelária DOXXbet ponúka svoje služby hráčom na našom trhu už veľmi dlhú dobu a za tento čas sa jej podarilo vytvoriť si skutočne veľmi širokú základňu hráčov, ktorí si na jej webových stránkach radi vsadia. Niet sa čomu čudovať, DOXXbet ponúka mnoho dostupných stávok na športy a taktiež aj veľmi kvalitnú live sekciu. V rámci nej si môžete vsadiť na množstvo športov, medzi nimi majú najväčšie zastúpenie pochopiteľne tie všeobecne najpopulárnejšie z nich, ako je trebárs futbal, ľadový hokej či basketbal. Okrem samotného počtu športov tu môžete nájsť aj mnoho konkrétnych typov stávok a stávkových trhov, ktoré môžete využiť. Aj DOXXbet vám ponúka možnosť využiť live prenosy, no taktiež musíte počítať s tým, že nie sú dostupné zďaleka pre každý zápas.

  • bwin – online stávková kancelária bwin patrí medzi to najlepšie, čo vám ponúka nielen náš, ale aj celosvetový trh s online hazardom. Ani v ponuke tohto operátora samozrejme nemôže chýbať sekcia live stávok, ktorá je veľmi kvalitná. Tak, ako je to aj u iných stávkových kancelárií, aj v bwin nájdete najviac zastúpené stávky na tie najpopulárnejšie športy, medzi ktorými dominuje futbal. Vsadiť si live ale môžete aj na množstvo iných športov, samozrejme to však závisí na tom, aké zápasy či závody práve prebiehajú. Nájdete tu aj množstvo rôznych typov stávok, ktoré môžete využiť. V rámci live sekcie online operátora bwin nesmie chýbať ani možnosť sledovania live prenosov, ktorá vám ponúka mnoho možností. Ani tu si však nemôžete pozrieť každý zápas, na ktorý máte možnosť uzatvárať live stávky a pre sledovanie live prenosov musíte mať zaregistrovaný hráčsky účet u tohto online operátora.

  • bet365 – bet365 je ďalším veľkým menom, ktoré svoje služby v oblasti online športových stávok ponúka hráčom zo všetkých kútov sveta. Samozrejme aj stávková kancelária bet365 vám na svojich webových stránkach ponúka možnosť využiť sekciu live stávok. V rámci nej máte pomerne široké možnosti, nájdete tu veľké množstvo športov, dominuje najmä futbal, tenis či ľadový hokej, záleží to však na tom, aké ligy či turnaje sa práve v danom čase hrajú. Využiť tu môžete aj mnoho stávkových trhov či typov stávok, ponuka je jednoducho široká. Aj bet365 vám ponúka live prenosy zápasov, no pre ich sledovanie musíte byť u tohto online operátora zaregistrovaný a prihlásený.

Bet 365

  • Niké – online stávková kancelária Niké je u nás veľmi dobre známa, keďže svoje služby ponúka slovenským hráčom už dlhú dobu. Aj v ponuke tohto online operátora máte možnosť nájsť sekciu live stávok, ktorá vám dáva možnosť vsadiť si na skutočne širokú škálu športov a samotných stávkových príležitostí. Najhojnejšie sú tu zastúpené športy ako je futbal či tenis, live stávky ale možno uzatvárať na množstvo ďalších športov. K dispozícii máte aj mnoho typov stávok. Tak ako u online stávkových kancelárií, ktoré sme rozoberali vyššie v rámci tohto článku, aj na webových stránkach operátora Niké si môžete pozrieť live prenosy zápasov. Platí však, že musíte mať vytvorený hráčsky účet a byť zaregistrovaný. Ponuka live prenosov je tu pomerne široká.

  • iFortuna – iFortuna je stávková kancelária, ktorá sa u nás teší veľmi vysokej popularite. Na jej webových stránkach samozrejme nechýba ani práve sekcia live stávok, ktorá je veľmi kvalitná a ponúka vám pomerne široké možnosti. Najsilnejšie zastúpenie tu majú tak, ako aj u iných operátorov, tie najobľúbenejšie športy obecne, ako napríklad futbal, tenis či ľadový hokej, no k dispozícii máte live stávky aj na mnohé iné. Vybrať si tiež môžete aj zo širokej škály typov stávok a stávkových trhov. Online stávková kancelária iFortuna za svojimi konkurentmi nezaostáva ani v otázke live prenosov a môžete si tu tak pozrieť živé streamy mnohých zápasov, ktoré práve prebiehajú. Aj tu však platí, že pre sledovanie live prenosov musíte byť zaregistrovaný a prihlásený.

Fortuna